Dodaj produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

8 listopada zapraszamy na spotkanie z autorką "Słowa humoru" do Instytutu Miejskiego w Gdańsku. Prowadzenie: Dagny Kurdwanowska. Start o godz. 18:00.
Czytaj więcej
W poniedziałek, 6 listopada, w Pardon, To Tu porozmawiamy o nowej książce Jagody Ratajczak. Spotkanie poprowadzi Natalia Szostak. Start: 19:00.
Czytaj więcej
3-5.11 czekamy na Was w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, nasze stoisko ma numerek 100. W sobotę o godz. 18:00 na scenie Forum z Olgą Drendą porozmawia Szymon Kloska; autorkę "Słowa humoru" będzie można też spotkać na naszym stoisku wcześniej tego dnia - o godz. 13:00. Zapraszamy!
Czytaj więcej
Wydawniczy Znak Jakości. Dyskusja z udziałem Magdaleny Hajduk-Dębowskiej (Karakter), Fabiana Cieślika (Wydawnictwo Marpress), Grażyny Plebanek (Unia Literacka) oraz Rafała Lisowskiego (STL). Czwartek, 26 października, godz. 16:00, Targi Książki (sala Budapeszt B, ul. Galicyjska 9).
Czytaj więcej
Zapraszamy na rozmowę o historii polskich wydawnictw, ale ukazanej w nietypowy sposób, bo traktującej osoby projektujące książki na równi z redaktorkami i redaktorami. W spotkaniu, które poprowadzi Justyna Nowicka udział wezmą Piotr Rypson, Marcin Hernas oraz Przemek Dębowski.
26 października, godz. 18:30, Pałac Potockich w Krakowie!
Spotkanie odbywa się w ramach Kongresu Książki realizowanego przy Festiwalu Conrada.
 
*Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.
Czytaj więcej
Z jurorami Nagrody Goncourtów o tym, jak doceniać literaturę i jakie książki nagradzać porozmawia Małgorzata Szczurek, redaktor naczelna Karaktery. Środa, 25 pażdziernika, godz. 17:30, AST (ul. Straszewskiego 21-22).
Czytaj więcej
pixel