Dodaj produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

Wydawniczy Znak Jakości. Dyskusja z udziałem Magdaleny Hajduk-Dębowskiej (Karakter), Fabiana Cieślika (Wydawnictwo Marpress), Grażyny Plebanek (Unia Literacka) oraz Rafała Lisowskiego (STL). Czwartek, 26 października, godz. 16:00, Targi Książki (sala Budapeszt B, ul. Galicyjska 9).
Czytaj więcej
Zapraszamy na rozmowę o historii polskich wydawnictw, ale ukazanej w nietypowy sposób, bo traktującej osoby projektujące książki na równi z redaktorkami i redaktorami. W spotkaniu, które poprowadzi Justyna Nowicka udział wezmą Piotr Rypson, Marcin Hernas oraz Przemek Dębowski.
26 października, godz. 18:30, Pałac Potockich w Krakowie!
Spotkanie odbywa się w ramach Kongresu Książki realizowanego przy Festiwalu Conrada.
 
*Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.
Czytaj więcej
Z jurorami Nagrody Goncourtów o tym, jak doceniać literaturę i jakie książki nagradzać porozmawia Małgorzata Szczurek, redaktor naczelna Karaktery. Środa, 25 pażdziernika, godz. 17:30, AST (ul. Straszewskiego 21-22).
Czytaj więcej
Zapraszamy we wtorek, 17 października, do Głównej Księgarni Naukowej (Podwale 6). Z autorkę "Luki" o tym, jak wstyd i lęk dziurawią nam język porozmawia Aleksandra Samonek. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00.
Czytaj więcej
Uważajcie, bo będzie się działo! Najpierw (od 18:00 do 21:00) za ladą Księgarni Karakter zasiądzie Przemek Dębowski - warto podążyć za jego literackimi polecajkami; a od 21:00 do 23:00 zapraszamy na wspólne czytanie tekstów feministycznych pod batutą Małgorzaty Szczurek!
Czytaj więcej
Zapraszmy na rozmowę o książce Gra w rasy. Jak kapitalizam dzieli, by rządzić, która odbędzie się 5 października o godz. 18:00 w miejscu spotkań Baobab w Lublinie. Z autorem porozmawia Anna Dąbrowska (Stowarzyszenie Homo Faber).
Czytaj więcej
Spotkanie z Agnetą Pleijel w Warszawie!

Na rozmowę z autorką Lorda Nevermore, Wróżby i Zapachu mężczyzny zapraszamy w środę, 20 września, do Klubu Bagatela 3 (w pobliżu Łazienek Królewskich), rozpoczęcie o godz. 18:00. Spotkanie poprowadzi Marta Perchuć-Burzyńska.

Współorganizatorem wydarzenia jest Ambasada Szwecji w Warszawie.

Spotkanie będzie transmitowane w wydarzeniu na FB.

Czytaj więcej
pixel